Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | LHJ123-W |
|---|---|
| Tip lampa: | Aplica de perete |
| Lungime (mm) | 60 mm |
| Latime (mm) | 200 mm |
| Inaltime (mm) | 200 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 0 - 500 lm |
| Culoare lampa: | negru |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | calda |
| Temperatura de culoare: | 3000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 8W |
| caracteristici suplimentare: | tilt angle adjustment |
| Producator: | Toolight |
Căutați o aplică modernă care să fie nu doar o sursă de lumină, ci și un element decorativ stilat? Aplica de perete LED LHJ123-W neagră este o propunere minimalistă cu o formă geometrică, ce se integrează perfect în interioarele moderne, de tip loft sau industriale. Elementele pătrate contrastante și linia subtilă de lumină creează o compoziție spectaculoasă, care atrage atenția atât când este aprinsă, cât și în timpul zilei.
LHJ123-W este ideală ca iluminat de stare lângă pat, oglinzi, în hol sau într-o baie modernă. Este o propunere pentru persoanele care apreciază designul minimalist, lumina subtilă și estetica atemporală într-o variantă modernă.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)