Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | LHJ125-W |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 41 mm |
| Latime (mm) | 255 mm |
| Inaltime (mm) | 275 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 501 - 1000 lm |
| Culoare lampa: | gri |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | calda |
| Temperatura de culoare: | 3000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | F |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | sufragerie, hol/scări, bucatarie, camera copilului, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 7W |
| Producator: | Toolight |
Căutați o aplică elegantă care să sublinieze subtil caracterul interiorului și, în același timp, să ofere o lumină plăcută, ambientală? Aplica de perete LED LHJ125-W crom este o propunere modernă inspirată de stilul glamour. Forma geometrică combinată cu finisajul cromat și o structură decorativă care amintește de cristale face ca lampa să arate spectaculos atât când este aprinsă, cât și în timpul zilei.
Modelul LHJ125-W este ideal ca iluminat decorativ de perete într-o sufragerie elegantă, dormitor, hol sau baie. Este un model pentru persoanele care apreciază designul modern, lumina subtilă și detaliile spectaculoase într-o variantă stilată.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)