Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | APP1915-W Black |
|---|---|
| Tip lampa: | Aplica de perete |
| Latime (mm) | 210 mm |
| Inaltime (mm) | 210 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 0 - 500 lm |
| Culoare lampa: | negru |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | depinde de bec |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 8W |
| Producator: | Toolight |
O aplică de perete cu formă modernă și simplă este o alegere stilată pentru interioare contemporane. Forma rotundă și finisajul negru îi conferă un caracter elegant, minimalist, astfel încât se potrivește excelent în amenajări moderne.
Construcția discretă și compactă arată ușoară și estetică, fiind în același timp o sursă practică de lumină și un detaliu decorativ pe perete. Sursa LED integrată asigură o lumină uniformă și confortabilă, potrivită pentru utilizarea zilnică.
O combinație de design modern și funcționalitate – ideală pentru living, dormitor, coridor, hol și spații de birouri.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)