Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | SWE072-W GOLD |
|---|---|
| Tip lampa: | Aplica de perete |
| Lungime (mm) | 380 mm |
| Latime (mm) | 180 mm |
| Inaltime (mm) | 130 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | sticla, metal |
| Flux lumina: | 501 - 1000 lm |
| Culoare lampa: | auriu, transparent |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | rece, calda |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Sursa de iluminare in set: | product_profile.value_ |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Putere: | 12W |
| Producator: | Toolight |
Aplica LED elegantă este un corp de iluminat ideal pentru interioarele în stil glamour, art deco și modern classic. Forma originală bazată pe trei elemente din sticlă care seamănă cu florile conferă spațiului lejeritate, fiind perfectă ca decorațiune în living, dormitor sau pe un hol stilat.
Construcția este realizată din metal în finisaj Gold și sticlă. Suprafața striată a abajururilor difuzează frumos lumina, creând reflexii spectaculoase pe perete. Detaliile aurii din centrul fiecărui disc conferă lămpii un caracter prețios, făcând-o să impresioneze și pe timpul zilei.
Aplica oferă două moduri de iluminare, care se schimbă printr-un simplu clic pe întrerupătorul de perete. Sursa LED integrată poate emite o lumină caldă primitoare de 3000K sau o lumină rece strălucitoare de 6000K, permițând adaptarea ușoară a luminii la nevoile și starea de spirit actuală.
Acesta este un iluminat funcțional și extrem de decorativ, care combină materiale durabile și un design inedit, devenind o decorațiune distinctivă pentru orice interior elegant.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)