Aplică LED pentru baie SWE050-1W 60 cm Black
ID: 13339
Nou
ID: 13339
  • 229,00 Lei
    Transport gratuit la plata cu card
  • Varianta selectată este acum indisponibilă.
    Anunță-mă când ajunge:
Parametri tehnici
Model: SWE050-1W
Tip lampa: Aplica de perete
Lungime (mm) 600 mm
Latime (mm) 100 mm
Inaltime (mm) 50 mm
Alimentare: Alimentare ~220V - ~240V
Material: aluminiu, plastic
Flux lumina: 501 - 1000 lm
Culoare lampa: negru
Numarul punctelor de lumina: Sursa LED incorporata
Soclu: Sursa LED incorporata
Culoare lumina: neutra
Temperatura de culoare: 4000K
Sursa de iluminare in set: Da
Clasa energetica: F
Clasa etanseitate: IP20
Cameră: birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, camera copilului, living, dormitor, universal
Putere: 12W