Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Tip baterie: | de cada |
|---|---|
| Metodă de montaj: | Montată pe podea |
| Culoare: | Auriu periat |
| Tip de gura de scurgere: | Fixă |
| Material: | Inox, Alamă |
| Lungimea gurii | 210 mm |
| Inalime | 995 mm |
| Tehnologia de acoperire: | PVD |
| Diametru pentru conectare: | 19 mm |
| Garantie: | 5 ani |
| Producator: | Rea |
Prețuiește eleganța și modernitatea în baia ta datorită bateriei de cadă de pardoseală REA Clif cu structură satinată periată. Este combinația ideală dintre designul luxos și funcționalitate, care va impresiona fiecare utilizator. Fabricată din alamă de înaltă calitate, bateria de pardoseală nu doar va evidenția decorul salonului de baie, ci va asigura fiabilitate pentru ani de zile.
Bateria de cadă de pardoseală REA Clif este alegerea pentru persoanele care apreciază confortul și designul modern. Perfectă în fiecare detaliu, realizată cu grijă pentru calitate și estetică, va fi un ornament al băii tale. Datorită construcției solide și materialelor de înaltă clasă, poți fi sigur că va servi mulți ani, oferind confort și fiabilitate în fiecare zi.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)