Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Tip baterie: | de cada |
|---|---|
| Metodă de montaj: | Montată pe perete |
| Culoare: | Cupru periat |
| Tip de gura de scurgere: | Fixă |
| Material: | Alamă, ABS |
| Lungimea gurii | 175 mm |
| Inalime | 100 mm |
| Tehnologia de acoperire: | PVD |
| Diametru pentru conectare: | 1/2 țoli |
| Distanța dintre racorduri | 150 mm |
| Garantie: | 5 ani |
| Producator: | Rea |
Descoperiți o combinație unică de design și funcționalitate cu bateria de cadă REA Foster în finisaj de cupru periat. Este alegerea ideală pentru cei care caută soluții moderne și fiabile pentru baia lor. Fabricată din materiale de cea mai înaltă calitate, folosind tehnologia PVD, bateria nu numai că va sublinia caracterul interiorului, dar va asigura și durabilitate și confort în utilizare pentru mulți ani.
Bateria de cadă REA Foster este o propunere excelentă pentru cei care apreciază atât estetica, cât și confortul. Execuția precisă și atenția la detalii o fac punctul central al oricărei căzi.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)