Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Tip baterie: | de cada |
|---|---|
| Metodă de montaj: | Montată pe perete |
| Culoare: | Oțel periat |
| Tip de gura de scurgere: | Fixă |
| Material: | Alamă, ABS |
| Lungimea gurii | 225 mm |
| Inalime | 60 mm |
| Tehnologia de acoperire: | PVD |
| Diametru pentru conectare: | 1/2 țoli |
| Distanța dintre racorduri | 150 mm |
| Garantie: | 5 ani |
| Producator: | Rea |
Apreciați eleganța și modernitatea în baia dumneavoastră datorită bateriei de cadă Rivo în finisaj Brushed Nickel. Este o combinație perfectă de stil și funcționalitate care va încânta orice utilizator. Fabricată din cele mai bune materiale, această baterie de cadă nu numai că va evidenția designul băii dumneavoastră, ci va asigura, de asemenea, fiabilitate și durabilitate pentru ani de zile.
Bateria de cadă Rivo Brushed Nickel este alegerea ideală pentru persoanele care apreciază confortul și designul modern. Datorită construcției solide din alamă și atenției la fiecare detaliu, această armătură va fi un ornament de lux pentru interiorul dumneavoastră. Alegând un produs marca REA, aveți certitudinea unei înalte calități care va oferi confort și fiabilitate în fiecare zi.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)