Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Tip baterie: | de cada |
|---|---|
| Metodă de montaj: | Montată pe perete |
| Culoare: | Auriu periat |
| Tip de gura de scurgere: | Fixă |
| Material: | Alamă, ABS |
| Lungimea gurii | 230 mm |
| Inalime | 100 mm |
| Tehnologia de acoperire: | PVD |
| Diametru pentru conectare: | 1/2 țoli |
| Distanța dintre racorduri | 150 mm |
| Garantie: | 5 ani |
| Producator: | Rea |
Apreciați designul modern și calitatea superioară în baia dumneavoastră datorită bateriei de cadă montate pe perete Rea Venti în finisajul elegant aur periat. Această armătură excepțională este o combinație perfectă între estetica tip bijuterie și funcționalitatea fiabilă, care va oferi zonei dumneavoastră de baie un caracter unic. Moletarea caracteristică face ca bateria să devină un detaliu expresiv în orice interior.
Bateria de cadă Rea Venti Aur Periat este o alegere excelentă pentru persoanele care apreciază soluțiile funcționale și estetica în stil modern classic, glamour sau loft. Alegând acest model, obțineți certitudinea durabilității pe termen lung și un accent luxos care va sublinia standardul ridicat al finisajului băii dumneavoastră.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)