Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Tip baterie: | de cada |
|---|---|
| Metodă de montaj: | Montată pe perete |
| Culoare: | De aur |
| Tip de gura de scurgere: | Fixă |
| Material: | Alamă, ABS |
| Lungimea gurii | 230 mm |
| Inalime | 100 mm |
| Tehnologia de acoperire: | PVD |
| Diametru pentru conectare: | 1/2 țoli |
| Distanța dintre racorduri | 150 mm |
| Garantie: | 5 ani |
| Producator: | Rea |
Apreciați designul modern și calitatea superioară în baia dumneavoastră datorită bateriei de cadă montate pe perete Rea Venti în finisajul elegant aur lucios. Această armătură excepțională este o combinatie perfectă între estetica de tip bijuterie și funcționalitatea fiabilă, care va oferi zonei dumneavoastră de baie o strălucire unică. Moletarea caracteristică, combinată cu suprafața de tip oglindă, face ca bateria să devină un detaliu luxos și expresiv în orice interior.
Bateria de cadă Rea Venti Aur Lucios este o alegere excelentă pentru persoanele care apreciază soluțiile funcționale și estetica rafinată în stil glamour și modern classic. Alegând acest model, obțineți certitudinea durabilității pe termen lung și un accent de tip bijuterie care va spori cu ușurință eleganța întregii încăperi, oferindu-i un caracter exclusivist.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)