Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Tip cada: | Încastrată |
|---|---|
| Culoarea: | Alb |
| Material: | Acril |
| Inaltime | 550 mm |
| Lungime: | 1495 mm |
| Latime (mm) | 700 mm |
| Inclus in set: | Sifon+dop click-clack |
| Garantie: | 24 luni |
| Producator: | Rea |
Apreciați minimalismul modern și fiabilitatea datorită căzii dreptunghiulare din acril Prima în finisaj White Gloss. Este un model ideal destinat încastrării individuale, care îmbină estetica cu durabilitatea maximă și proprietăți excelente de izolare termică.
Cada din acril Prima este cea mai bună alegere pentru persoanele care apreciază funcționalitatea și designul elegant în zona de baie. Construcția solidă, ranforsată și designul modern fac ca acest produs să răspundă celor mai înalte cerințe.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)