Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
- cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
| Lungimea chiuvetei | 830 mm |
|---|---|
| Latimea chiuvetei | 550 mm |
| Adancimea chiuvetei | 225 mm |
| Preaplin: | Da |
| Material: | Oţel inoxidabil |
| Culoare: | Auriu periat |
| Set cu Chiuveta include: | garnitura, sifon cu sita, suporturi de fixare, capacel |
| Diametrul orificiului de scurgere: | 90 mm |
| Varianta ventil: | universal, cu sita |
| Tip sifon: | Chiuveta bucatarie, cu posibilitatea de a conecta o mașină de spălat vase |
| Garantie: | 120 de luni pentru structura de oțel, 24 de luni pentru alte elemente |
| Producator: | Rea |
Chiuveta cu două cuve Joel în finisaj Brushed Gold este o combinație de design modern și practic. Fabricată din oțel inoxidabil durabil Aisi 304 cu o grosime de 2 mm, aceasta se caracterizează prin rezistență ridicată și un spațiu de lucru mare, care va facilita semnificativ sarcinile zilnice în bucătărie. Nuanța caldă, aurie, reprezintă un detaliu de amenajare elegant, dar universal.
Alegeți chiuveta de bucătărie Joel Brushed Gold dacă sunteți în căutarea unei execuții solide, a unui design bine gândit și a unei capacități peste medie, potrivită pentru orice casă.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)