Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
- cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
| Lungimea chiuvetei | 560 mm |
|---|---|
| Latimea chiuvetei | 480 mm |
| Adancimea chiuvetei | 210 mm |
| Preaplin: | Da |
| Material: | Oţel inoxidabil |
| Culoare: | Negru |
| Set cu Chiuveta include: | garnitura, sifon cu sita, suporturi de fixare, capacel |
| Diametrul orificiului de scurgere: | 90 mm |
| Varianta ventil: | universal, cu sita |
| Tip sifon: | Chiuveta bucatarie, cu posibilitatea de a conecta o mașină de spălat vase |
| Garantie: | 120 de luni pentru structura de oțel, 24 de luni pentru alte elemente |
| Producator: | Rea |
Aduceți în bucătăria dvs. combinația perfectă de design modern și funcționalitate maximă cu chiuveta cu două cuve Toby într-un finisaj Negru expresiv. Este o soluție de încredere care vă va ușura semnificativ sarcinile zilnice. Fabricată din oțel inoxidabil Aisi 304 de cea mai înaltă calitate, cu o grosime de 2 mm, oferă o rezistență excepțională și o face un produs extrem de durabil, pregătit să răspundă cerințelor oricărei bucătării utilizate intens, în timp ce culoarea profundă, închisă îi conferă o eleganță incredibilă.
Alegeți chiuveta de bucătărie Toby Negru și bucurați-vă de un confort incredibil și o estetică impecabilă în zona dvs. de lucru. Materialele solide, designul modern și o construcție bine gândită cu două cuve sunt o garanție a fiabilității și igienei pentru mulți ani.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)