Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Lungimea chiuvetei | 750 mm |
|---|---|
| Latimea chiuvetei | 460 mm |
| Adancimea chiuvetei | 195 mm |
| Preaplin: | Da |
| Material: | Oţel inoxidabil |
| Culoare: | negru metalic |
| Set cu Chiuveta include: | garnitura, sifon cu sita, suporturi de fixare, Baterie de bucătărie, dozator detergent, capacel, scurgator |
| Diametrul orificiului de scurgere: | 90 mm |
| Varianta ventil: | cu orificiu de preaplin, cu sita |
| Tip sifon: | Chiuveta bucatarie, cu posibilitatea de a conecta o mașină de spălat vase |
| Garantie: | 120 de luni pentru structura de oțel, 24 de luni pentru alte elemente |
| Producator: | Rea |
Apreciază eleganța și modernitatea în bucătăria ta datorită unei soluții extrem de avansate, precum chiuveta inteligentă multifuncțională cu o singură cuvă Alonzo. Este un instrument profesional care îți va schimba obiceiurile zilnice, combinând cea mai înaltă calitate cu o funcționalitate excepțională. Utilizarea oțelului inoxidabil durabil, acoperit cu un strat nano inovator, asigură o rezistență excelentă și facilitează menținerea curățeniei zilnice.
Alege chiuveta de bucătărie Alonzo și bucură-te de confort absolut și suport profesional în sarcinile zilnice din gospodărie. Garanția calității și construcția solidă o transformă în cea mai bună investiție în confort pentru mulți ani.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)