Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Culoare: | Auriu periat |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Metodă de montaj: | Cu șuruburi |
| Latime | 42 mm |
| Inalime | 42 mm |
| Adâncime | 65 mm |
| Serie: | Rivo |
| Garantie: | 24 luni |
| Producator: | Rea |
Aveți grijă de un detaliu de lux în baia dumneavoastră cu cuierul de baie Rivo în culoarea aurului periat. Acest cârlig extrem de original se încadrează perfect în ultimele tendințe, îmbinând forma expresivă cu un finisaj de tip bijuterie și funcționalitatea zilnică.
Alegând cuierul de baie Rivo Aur Periat, optați pentru un accent îndrăzneț, extrem de stilat, care va completa cu succes decorul oricărei băi elegante.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)