Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | SWE102-W GOLD |
|---|---|
| Tip lampa: | Aplica de perete |
| Lungime (mm) | 160 mm |
| Latime (mm) | 235 mm |
| Inaltime (mm) | 280 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | sticla, metal |
| Flux lumina: | nu se aplică |
| Culoare lampa: | auriu, transparent |
| Numarul punctelor de lumina: | 2 |
| Soclu: | E14 |
| Culoare lumina: | depinde de bec |
| Sursa de iluminare in set: | Nu |
| Clasa energetica: | A - G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | 40W |
| Putere: | 2x40W |
| Producator: | Toolight |
Apla de perete exclusivistă este o combinație armonioasă de design modern cu strălucirea clasică a cristalelor. Construcția semicirculară cu un cadru strălucitor Gold și elemente din sticlă dispuse în cascadă creează un întreg extrem de impresionant, care va completa perfect amenajarea unui living elegant, a unui dormitor sau a unui hol stilat.
Apla este adaptată pentru surse de lumină cu dulie E14, ceea ce asigură o iluminare optimă, ambientală a spațiului. Partea superioară a corpului de iluminat este formată din panouri Gold netede și profilate, de sub care ies cristale alungite. Detaliile din sticlă refractă frumos lumina, creând reflexii fenomenale pe perete și conferind interiorului un caracter luxos.
Acesta este un iluminat elegant și foarte decorativ, care combină materiale solide cu o estetică modern glamour de tip bijuterie, devenind un accent încântător pe orice perete.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)