Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | LHJ112-2CP |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 150 mm |
| Latime (mm) | 150 mm |
| Inaltime (mm) | 270 mm |
| Lungimea cablului | 1390 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 1001 - 1500 lm |
| Culoare lampa: | alb, gold brush |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | calda |
| Temperatura de culoare: | 3000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | D |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | sufragerie, hol/scări, bucatarie, camera copilului, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 10W |
| caracteristici suplimentare: | reglarea înălțimii |
| Producator: | Toolight |
Căutați un iluminat care să combine tehnologia modernă cu un design elegant? Lampa de plafon suspendată LED LHJ112-2CP Aurie este propunerea ideală pentru persoanele care apreciază detaliile stilate și funcționalitatea în utilizarea zilnică. Cele două abajururi mate, în combinație cu finisajul auriu, creează un tot unitar armonios, care se va potrivi de minune în living, dormitor sau deasupra mesei din sufragerie.
Investind în LHJ112-2CP, mizați pe o calitate verificată și pe un produs care se montează ușor în locuința dumneavoastră. Execuția robustă și estetica universală îl fac o alegere excelentă pentru oricine caută un iluminat durabil și spectaculos.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)