Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | LHJ114-4CP |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 150 mm |
| Latime (mm) | 150 mm |
| Inaltime (mm) | 465 mm |
| Lungimea cablului | 1370 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 2001 - 2500 lm |
| Culoare lampa: | alb, gold brush |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | calda |
| Temperatura de culoare: | 3000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | E |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | sufragerie, hol/scări, bucatarie, camera copilului, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 17W |
| caracteristici suplimentare: | reglarea înălțimii |
| Producator: | Toolight |
Căutați un iluminat care să vă scoată în evidență interiorul și să îi ofere un caracter unic? Lampa de plafon LED LHJ114-4CP este un corp de iluminat modern cu patru abajururi mate, care formează o cascadă verticală spectaculoasă. Datorită combinației formei minimalistice cu aurul periat, această lampă devine un punct central elegant în living, dormitor sau într-un hol modern.
Alegând Lampa LED LHJ114-4CP, mizați pe un produs care îmbină soluțiile moderne cu o estetică rafinată. Execuția solidă și designul bine gândit fac ca lampa să fie o investiție excelentă pentru oricine apreciază durabilitatea și stilul unic în propria casă.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)