Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | LHJ118-4CP |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 100 mm |
| Latime (mm) | 100 mm |
| Inaltime (mm) | 410 mm |
| Lungimea cablului | 1370 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 1501 - 2000 lm |
| Culoare lampa: | alb, gold brush |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | calda |
| Temperatura de culoare: | 3000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | D |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | sufragerie, hol/scări, bucatarie, camera copilului, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 14W |
| caracteristici suplimentare: | reglarea înălțimii |
| Producator: | Toolight |
Visați la un iluminat de efect care să devină o decorațiune elegantă de interior și să îi sublinieze caracterul modern? Lampa suspendată LED LHJ118-4CP impresionează prin forma zveltă a patru sfere mate dispuse într-o compoziție verticală, unde lumina subtilă se îmbină cu finisajul auriu, creând o atmosferă unică în living, hol sau într-un dormitor stilat.
Lampa LHJ118-4CP este o combinație de eleganță modernă, funcționalitate și lumină plăcută, care va oferi interiorului un caracter unic și prestigios.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)