Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | APP1911-C Black |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 630 mm |
| Latime (mm) | 610 mm |
| Inaltime (mm) | 60 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 2001 - 2500 lm |
| Culoare lampa: | negru |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | neutra |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 45W |
| Producator: | Toolight |
Plafoniera cu formă modernă și expresivă este o alegere elegantă pentru interioare minimaliste și contemporane. Dispunerea mai multor cercuri de dimensiuni diferite creează o compoziție geometrică interesantă, care atrage privirea și oferă încăperii un caracter distinct. Finisajul negru subliniază eleganța modelului și se încadrează perfect în tendințele actuale de design interior.
Construcția montată aproape de tavan se prezintă într-un mod ușor și estetic, asigurând totodată o bună distribuție a luminii în cameră. Sursa LED integrată oferă o iluminare uniformă și confortabilă pentru utilizarea zilnică.
Este combinația dintre design modern și funcționalitate — ideală pentru living, dormitor, bucătărie, sufragerie, hol și spații de birouri.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)