Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | APP1929-CP Black |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 805 mm |
| Latime (mm) | 150 mm |
| Inaltime (mm) | 505 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 1501 - 2000 lm |
| Culoare lampa: | negru |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | neutra |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 40W |
| caracteristici suplimentare: | reglarea înălțimii |
| Producator: | Toolight |
Plafoniera cu formă modernă și dinamică este o alegere de efect pentru interioare minimaliste și contemporane. Compoziția brațelor care se intersectează creează o structură geometrică expresivă, ce atrage privirea și oferă încăperii un caracter de designer. Finisajul negru subliniază eleganța modelului, iar posibilitatea de a ajusta elementele permite adaptarea aspectului lămpii la stilul interiorului și obținerea unui efect vizual diferit.
Construcția suplă se prezintă ușor și modern, devenind în același timp un accent decorativ puternic în încăpere. Sursa LED integrată asigură o iluminare uniformă și confortabilă pentru utilizarea zilnică, iar panoul luminos deschis creează un contrast interesant cu cadrul închis la culoare.
Este combinația dintre design modern și funcționalitate — ideală pentru living, sufragerie, dormitor, bucătărie, hol și spații de birouri.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)