Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | SWE058-C |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 600 mm |
| Latime (mm) | 500 mm |
| Inaltime (mm) | 145 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 2501 - 3000 lm |
| Culoare lampa: | negru, alt |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | rece, neutra, calda |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | F |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, camera copilului, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 70W |
| caracteristici suplimentare: | light color change |
| Producator: | Toolight |
Plafoniera LED modernă este o lampă de tavan spectaculoasă, care se integrează perfect în amenajările moderne, minimaliste, loft și scandinave. Forma bazată pe trei cercuri intersectate oferă interiorului un caracter dinamic și de design, iar combinația dintre structura închisă la culoare și masca decorativă cu aspect de lemn face ca plafoniera să arate extrem de elegant și modern. Este o alegere excelentă pentru living, dormitor, sufragerie, birou sau hol.
Structura lămpii este realizată din metal și material rezistent, asigurând un finisaj estetic și durabilitate în utilizarea zilnică. Inelele circulare iluminate creează o compoziție ușoară și spațială care atrage privirea atât atunci când lampa este aprinsă, cât și atunci când reprezintă un element decorativ al tavanului. Iluminarea LED integrată distribuie uniform lumina și evidențiază forma modernă a corpului de iluminat.
Modelul oferă 3 moduri de iluminare, care pot fi schimbate prin reaprinderea lămpii.
În primul mod, un cerc luminează cu o culoare de 6000K, iar celelalte două cu 3000K.
În al doilea mod, un cerc luminează cu 3000K, iar celelalte două cu 6000K.
În al treilea mod, toate cercurile emit o lumină neutră. Astfel, plafoniera permite adaptarea ușoară a efectului luminos la momentul zilei, atmosferă și caracterul interiorului.
Acest corp de iluminat pentru tavan este funcțional și decorativ, combinând designul modern, efectele luminoase interesante și materialele atent selectate. Plafoniera este ideală pentru interioarele în care contează atât estetica, cât și caracterul original al iluminatului.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)