Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | SWE095-C 50cm GOLD |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 490 mm |
| Latime (mm) | 490 mm |
| Inaltime (mm) | 120 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 501 - 1000 lm |
| Culoare lampa: | auriu |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | rece, neutra, calda |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, camera copilului, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 30W |
| caracteristici suplimentare: | light color change |
| Producator: | Toolight |
Plafoniera exclusivistă din cristal este o lampă de tavan elegantă, care se integrează perfect în amenajările moderne, glamour și modern classic. Forma rotundă în finisaj Gold oferă interiorului prestigiu și o strălucire de bijuterie, făcând corpul de iluminat ideal pentru un living elegant, o sufragerie reprezentativă, un dormitor sau un hol.
Construcția lămpii este realizată din metal și numeroase cristale, ceea ce asigură un efect vizual spectaculos și o estetică de top. Inelele strălucitoare Gold constituie un cadru perfect pentru elementele din cristal, care refractă și dispersează frumos lumina. Sursa LED integrată emite o lumină care creează o atmosferă magică și reflexii unice în încăpere.
Plafoniera oferă două moduri de iluminare, care pot fi schimbate ușor – printr-un nou clic pe întrerupătorul de perete. Acest lucru permite alegerea între o culoare caldă de 3000K, confortabilă și ideală pentru relaxarea de seară, și o culoare rece de 6000K, luminoasă, care revitalizează perfect spațiul și îi adaugă expresivitate. Datorită acestui fapt, puteți ajusta cu ușurință iluminatul la nevoile și starea dumneavoastră de spirit actuale.
Este un iluminat de tavan luxos și extrem de decorativ, care combină materiale solide, eleganța clasică și tehnologia modernă, constituind un element expresiv și strălucitor în orice interior exclusivist.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)