Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | SWE071-CP 60cm GOLD |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Latime (mm) | 600 mm |
| Inaltime (mm) | 180 mm |
| Lungimea cablului | 1000 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | sticla, metal |
| Flux lumina: | 501 - 1000 lm |
| Culoare lampa: | auriu |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | rece, calda |
| Sursa de iluminare in set: | product_profile.value_ |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 36W |
| caracteristici suplimentare: | reglarea înălțimii |
| Producator: | Toolight |
Lampa suspendată LED elegantă este un iluminat spectaculos pentru interioare în stil glamour, art deco și modern classic. Forma rotundă cu abajururi din sticlă cu structură florală va funcționa perfect ca sursă principală de lumină deasupra mesei din sufragerie, în living sau într-un hol spațios.
Construcția se bazează pe un cerc metalic în finisaj Gold și sticlă. Suprafața striată a discurilor difuzează eficient lumina, iar detaliile tip bijuterie din centrul acestora fac din corpul de iluminat o decorațiune distinctivă și în timpul zilei.
Lampa oferă două moduri de iluminare, pe care le puteți schimba cu ușurință folosind un întrerupător de perete standard. Modulul LED integrat emite o lumină caldă de 3000K sau o lumină rece de 6000K. Un avantaj suplimentar îl reprezintă cablurile care permit o reglare confortabilă a înălțimii.
Este o soluție stilată și funcțională care combină materiale durabile cu un design inedit, devenind punctul central al oricărui interior elegant.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)