Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | G158-CP |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Latime (mm) | 620 mm |
| Inaltime (mm) | 135 mm |
| Lungimea cablului | 900 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 5000 lm + |
| Culoare lampa: | auriu, transparent |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | neutra |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Putere: | 140W |
| caracteristici suplimentare: | reglarea înălțimii |
| Producator: | Toolight |
Lampă de tavan suspendată LED modernă sub formă de inele decorative este un iluminat de efect care atrage privirea și conferă interiorului un caracter luxos. Finisajul Glossy Gold combinat cu elemente care imită cristalul creează o compoziție elegantă, ideală pentru living, sufragerie sau deasupra unei mese.
Construcția lămpii se bazează pe o mască de tavan din metal cu iluminare de fundal LED încorporată, în timp ce celelalte elemente sunt realizate din plastic durabil. Această structură difuzează frumos lumina, creând un efect de strălucire subtilă și subliniind designul modern al lămpii.
Modelul este echipat suplimentar cu trei puncte de lumină LED stilizate ca niște becuri, care au articulații ce permit reglarea unghiului de iluminare. În plus, lampa oferă posibilitatea de reglare a înălțimii de suspendare, ceea ce permite adaptarea ei perfectă la spațiu și amenajare.
Iluminatul LED integrat emite o culoare naturală, albă a luminii, asigurând un iluminat confortabil pentru utilizarea de zi cu zi. Este o lampă suspendată LED de designer care combină forma modernă, funcționalitatea și un efect luminos decorativ.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)