Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | SWE082-CP GOLD |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 800 mm |
| Latime (mm) | 300 mm |
| Inaltime (mm) | 325 mm |
| Lungimea cablului | 1200 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 501 - 1000 lm |
| Culoare lampa: | auriu, transparent |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | rece, calda |
| Temperatura de culoare: | 3000K, 6000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Putere: | 60W |
| caracteristici suplimentare: | reglarea înălțimii , light color change |
| Producator: | Toolight |
Lampa exclusivistă din cristal este un candelabru stilat, care se integrează perfect în amenajările moderne, glamour și modern classic. Cascada rotundă, multistratificată, de cristale cu finisaj Gold oferă interiorului prestigiu și o strălucire de bijuterie, făcând corpul de iluminat ideal pentru un living elegant, o sufragerie reprezentativă, un dormitor sau un hol, constituind punctul central al acestuia.
Construcția lămpii este realizată din metal și numeroase cristale, ceea ce asigură un efect vizual spectaculos. Inelele strălucitoare Gold constituie un cadru perfect pentru elementele din cristal, care refractă și dispersează frumos lumina. Sursa LED integrată emite o strălucire care creează o atmosferă magică și reflexii unice în încăpere, subliniind caracterul de bijuterie al ansamblului. Lampa este suspendată pe cabluri reglabile, permițând ajustarea înălțimii acesteia în funcție de interior.
Candelabrul oferă două moduri de iluminare, care pot fi schimbate ușor – printr-un nou clic pe întrerupătorul de perete. Acest lucru permite alegerea între o culoare caldă de 3000K, confortabilă și ideală pentru relaxarea de seară, și o culoare rece de 6000K, luminoasă, care revitalizează perfect spațiul și îi adaugă expresivitate. Datorită acestui fapt, puteți ajusta cu ușurință iluminatul la nevoile și starea dumneavoastră de spirit actuale.
Este un iluminat luxos și decorativ, care combină eleganța clasică și tehnologia modernă, constituind un element expresiv și strălucitor în orice interior.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)