Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | LHJ120-CP |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 80 mm |
| Latime (mm) | 80 mm |
| Inaltime (mm) | 235 mm |
| Lungimea cablului | 1420 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 0 - 500 lm |
| Culoare lampa: | rose gold, transparent |
| Numarul punctelor de lumina: | 1 |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | calda |
| Temperatura de culoare: | 3000K |
| Sursa de iluminare in set: | product_profile.value_ |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, camera copilului, living, dormitor |
| Putere: | 1W |
| caracteristici suplimentare: | reglarea înălțimii |
| Producator: | Toolight |
Lampa LHJ120-CP atrage atenția prin designul său neobișnuit. Detaliile aurii și suprafața striată a abajurului introduc un efect de lumină unic în interior.
✔️ Striații decorative pe toată lungimea abajurului
✔️ Efect de lumină cristalină spațială după aprindere
✔️ Finisaj în aur roz ușor strălucitor – eleganță și strălucire
✔️ Dimensiuni compacte – ideală deasupra mesei sau în zona de relaxare
✔️ Formă subtilă care îmbogățește interiorul
Abajurul lămpii este realizat din acril solid, cu o structură aerodinamică deosebită. Lumina caldă și delicată utilizată creează o aură deosebită, subliniind detaliile și texturile din jur. Caracterul său decorativ o face nu doar o sursă de lumină, ci și un element de decor.
Modelul LHJ120-CP este perfect ca accent deasupra insulei de bucătărie, a măsuței de cafea sau într-un living elegant. Poate fi combinată cu succes în seturi de 2–3 bucăți, creând o compoziție luminoasă coerentă.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)