Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | SWE083-CP 40cm GOLD |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Latime (mm) | 420 mm |
| Inaltime (mm) | 770 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | sticla, metal |
| Flux lumina: | nu se aplică |
| Culoare lampa: | auriu |
| Numarul punctelor de lumina: | 4 |
| Soclu: | E14 |
| Culoare lumina: | depinde de bec |
| Sursa de iluminare in set: | Nu |
| Clasa energetica: | A - G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | 40W |
| Putere: | 4x40W |
| Producator: | Toolight |
Lampa suspendată exclusivistă este o combinație unică de design îndrăzneț și strălucire clasică. Construcția originală cu cadru Gold și elemente din sticlă în formă de scoică creează o compoziție extrem de spectaculoasă, care va deveni un decor remarcabil pentru living, dormitor sau o sufragerie elegantă.
Corpul de iluminat cu un diametru de 40 cm impresionează prin bogăția de detalii. Partea superioară a coroanei este decorată cu scoici din sticlă transparente și fumurii, dispuse alternativ, în timp ce partea inferioară a lămpii formează o cascadă de cristale alungite. Aranjamentul bine gândit al sticlei refractă frumos razele, introducând un caracter luxos și reflexii intrigante în interior.
Lampa este echipată cu 4 puncte de lumină, ceea ce asigură o iluminare optimă și uniformă a spațiului. Utilizarea unui lanț elegant Gold nu doar completează estetica de tip bijuterie, dar permite și o reglare confortabilă a înălțimii de suspendare a corpului de iluminat.
Este un iluminat elegant și extrem de decorativ, care îmbină materialele solide cu o estetică modern glamour neconvențională, oferind oricărui interior o atmosferă unică și prestigioasă.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)