Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | SWE094-CP 60cm Gold |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Latime (mm) | 620 mm |
| Inaltime (mm) | 175 mm |
| Lungimea cablului | 800 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | sticla, metal |
| Flux lumina: | nu se aplică |
| Culoare lampa: | auriu |
| Numarul punctelor de lumina: | 6 |
| Soclu: | E14 |
| Culoare lumina: | depinde de bec |
| Sursa de iluminare in set: | Nu |
| Clasa energetica: | A - G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | 40W |
| Putere: | 40W |
| caracteristici suplimentare: | reglarea înălțimii |
| Producator: | Toolight |
Lampa exclusivistă suspendată este o combinație perfectă de design modern și strălucire luxoasă. Construcția bazată pe un cadru metalic auriu și cristale creează o compoziție extrem de eficientă. Aranjamentul bine gândit al cristalelor refractă frumos lumina, oferind interiorului un caracter prestigios.
Datorită utilizării a 6 puncte de lumină cu dulie E14, corpul de iluminat asigură o iluminare optimă și uniformă a spațiului. Posibilitatea de a monta orice bec cu dulie E14 permite alegerea liberă a culorii și puterii luminii preferate.
Lampa suspendată este echipată cu cabluri metalice, care garantează stabilitatea structurii și permit reglarea confortabilă a înălțimii de suspendare. Acest model va transforma perfect decorul unui living elegant, al unei sufragerii, al unui dormitor, precum și al spațiilor hoteliere sau de restaurant.
Este un iluminat stilat și funcțional, care îmbină materialele solide cu o estetică modern glamour atemporală, devenind un punct expresiv și de bijuterie al oricărui interior contemporan.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)