Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | SWE101-CP GOLD |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 800 mm |
| Latime (mm) | 290 mm |
| Inaltime (mm) | 205 mm |
| Lungimea cablului | 455 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | sticla, metal |
| Flux lumina: | nu se aplică |
| Culoare lampa: | auriu |
| Numarul punctelor de lumina: | 8 |
| Soclu: | E14 |
| Culoare lumina: | depinde de bec |
| Sursa de iluminare in set: | Nu |
| Clasa energetica: | A - G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | 40W |
| Putere: | 8x40W |
| Producator: | Toolight |
Lampa exclusivistă suspendată este o combinație armonioasă de design modern și strălucirea clasică a cristalelor. Construcția ovală cu cadru Gold și elemente din sticlă dispuse în cascadă creează un ansamblu extrem de eficient, care va deveni decorul central al unui living, sufragerii sau dormitor.
Lampa este echipată cu 8 puncte de lumină cu dulie E14, care asigură o iluminare puternică și uniformă chiar și pentru spații mari. Detaliile din sticlă refractă frumos lumina, oferind interiorului un caracter luxos. Întregul corp este suspendat pe lanțuri ascunse în carcase elegante Gold, care garantează stabilitatea și o estetică unitară.
Posibilitatea de a folosi orice bec cu dulie E14 permite libertatea deplină în alegerea culorii și puterii luminii, adaptându-le preferințelor dumneavoastră. Este un iluminat stilat și funcțional, care îmbină materialele solide cu o estetică modern glamour de tip bijuterie, oferind interiorului o atmosferă unică.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)