Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | SWE074-1CP 50cm |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Latime (mm) | 500 mm |
| Inaltime (mm) | 190 mm |
| Lungimea cablului | 1050 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | sticla, metal |
| Flux lumina: | 501 - 1000 lm |
| Culoare lampa: | auriu, transparent |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | rece, calda |
| Temperatura de culoare: | 3000K, 6000K |
| Sursa de iluminare in set: | product_profile.value_ |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 60W |
| caracteristici suplimentare: | reglarea înălțimii , light color change |
| Producator: | Toolight |
O lampă suspendată LED elegantă este chintesența luxului într-o formă impresionantă. Construcția rotundă, sub formă de inel, în finisajul Brushed Gold, decorată cu cristale impresionante, conferă spațiului un caracter rafinat și modern. Acest corp de iluminat este perfect ca element central de iluminat și accent tip bijuterie deasupra mesei din sufragerie, în living sau într-un hol reprezentativ.
Construcția se bazează pe un cadru metalic solid, care oferă o bază ideală și subtilă pentru cristale. Structura lor internă unică refractă frumos lumina, creând reflexii spectaculoase în încăpere. Datorită acestui fapt, lampa atrage privirea și încântă prin estetica sa chiar și atunci când este oprită.
Lampa oferă două moduri de iluminare, care pot fi schimbate cu ușurință folosind un întrerupător de perete standard. Sursa de lumină LED integrată emite o culoare caldă de 3000K, confortabilă și perfectă pentru relaxarea de seară, sau o culoare rece de 6000K, luminoasă, care revitalizează spațiul și subliniază strălucirea modernă a cristalelor. Reglarea lungimii cablurilor permite adaptarea înălțimii lămpii la interior.
Este un iluminat elegant și extrem de decorativ care combină materiale durabile cu o estetică modern glamour. O alegere ideală pentru persoanele care caută un element funcțional și extrem de expresiv pentru interiorul lor.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)