Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | LHJ127-1CP |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Latime (mm) | 260 mm |
| Inaltime (mm) | 280 mm |
| Lungimea cablului | 1390 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 1001 - 1500 lm |
| Culoare lampa: | gri |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | calda |
| Temperatura de culoare: | 3000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | E |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | sufragerie, hol/scări, bucatarie, camera copilului, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 10W |
| caracteristici suplimentare: | reglarea înălțimii |
| Producator: | Toolight |
Doriți să adăugați un caracter elegant interiorului și, în același timp, să asigurați o iluminare funcțională? Lampa suspendată LED LHJ126-1CP crom este o propunere modernă care atrage atenția prin forma ușoară și finisajul decorativ. Abajurul rotund cu acril transparent și detalii cromate reflectă frumos lumina, făcând ca lampa să arate spectaculos atât în timpul zilei, cât și după lăsarea întunericului. Se va potrivi perfect deasupra insulei de bucătărie, a mesei din sufragerie, în living sau într-un hol elegant.
LHJ126-1CP este un model care îmbină forma minimalistă cu un efect luminos decorativ. Lampa arată excelent individual, dar este la fel de spectaculoasă suspendată într-o compoziție mai mare de mai multe puncte de lumină. Este alegerea perfectă pentru persoanele care caută un iluminat modern, cu un aspect elegant și atemporal.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)