Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Metodă de montaj: | Independentă |
|---|---|
| Material: | Artificial Stone (piatră compozită) |
| Culoare: | Bej, Ecru, Imitație piatră |
| Finisaj: | Mat |
| Lungime | 655 mm |
| Latime | 395 mm |
| Inalime | 860 mm |
| Adâncime | 245 mm |
| Formă: | Asimetric |
| Preaplin: | Nu |
| Orificiu pentru preaplin: | Nu |
| Producator: | Rea |
Cauți un element de amenajare care să devină punctul central al băii tale? Lavoarul de sine stătător Rea Azalia într-o nuanță deschisă este o adevărată capodoperă a designului contemporan, care îmbină forma sculpturală cu funcționalitatea fără compromisuri. Realizat din compozit Artificial Stone, impresionează prin suprafața satinată, fină, și prin modelul subtil, punctat, ce imită piatra naturală, oferind interiorului un caracter luxos și unic.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)