Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Metodă de montaj: | Independentă |
|---|---|
| Material: | Artificial Stone (piatră compozită) |
| Culoare: | Bej, Imitație piatră |
| Finisaj: | Mat |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 410 mm |
| Inalime | 895 mm |
| Adâncime | 135 mm |
| Formă: | Rotund |
| Preaplin: | Nu |
| Orificiu pentru preaplin: | Nu |
| Producator: | Rea |
Descoperă o nouă definiție a luxului și adu un element al naturii în interiorul tău datorită lavoarului de sine stătător Rea Cheri. Această formă arhitecturală unică, cu o structură ce imită piatra naturală, este soluția ideală pentru persoanele care caută forme neobișnuite, ce depășesc tiparele clasice ale dotărilor pentru baie. Realizat din piatră compozită, îmbină estetica brută cu cea mai înaltă precizie de execuție, devenind punctul central al oricărei amenajări.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)