Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Metodă de montaj: | De blat |
|---|---|
| Material: | Artificial Stone (piatră compozită) |
| Culoare: | Bej, Imitație piatră |
| Finisaj: | Mat |
| Lungime | 375 mm |
| Latime | 255 mm |
| Inalime | 120 mm |
| Formă: | Oval |
| Preaplin: | Nu |
| Orificiu pentru preaplin: | Nu |
| Producator: | Rea |
Apreciați natura și modernitatea în baia dumneavoastră datorită lavoarului pe blat REA Evora într-un finisaj care imită piatra naturală. Este o combinație ideală de design brut și funcționalitate, care va încânta orice utilizator aflat în căutarea unor soluții unice. Fabricat dintr-un compozit inovator de către REA, acest lavoar nu doar va sublinia designul băii dumneavoastră, ci va asigura și fiabilitate și durabilitate pentru ani de zile.
Lavoarul pe blat REA Evora este cea mai bună alegere pentru persoanele care apreciază confortul și designul modern inspirat de natură. Execuția perfectă în fiecare detaliu face ca acest produs să fie o decorațiune plăcută privirii în baia dumneavoastră.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)