Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Metodă de montaj: | De blat |
|---|---|
| Material: | Artificial Stone (piatră compozită) |
| Culoare: | Bej, Imitație piatră |
| Finisaj: | Mat |
| Lungime | 490 mm |
| Latime | 370 mm |
| Inalime | 140 mm |
| Adâncime | 110 mm |
| Formă: | Asimetric, Neconvențional |
| Preaplin: | Nu |
| Orificiu pentru preaplin: | Nu |
| Producator: | Rea |
Introduceți o armonie naturală în baia dumneavoastră cu lavoarul pe blat Rea Isla Beige. Acest model deosebit atrage privirea prin forma sa organică neregulată și finisajul care imită stânca naturală. Fabricat din compozitul inovator Artificial Stone, acesta reprezintă combinația ideală între estetica brută și durabilitatea modernă.
Lavoarul Rea Isla Beige este alegerea ideală pentru interioare amenajate în stil modern, wabi-sabi, spa sau cele inspirate de natură. Combinația dintre forma organică și estetica brută a pietrei îl transformă într-un element de mobilier extrem de spectaculos, care va conferi căldură oricărei amenajări.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)