Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Metodă de montaj: | De blat |
|---|---|
| Material: | Ceramică sanitară |
| Culoare: | Imitație piatră |
| Finisaj: | Mat |
| Lungime | 500 mm |
| Latime | 355 mm |
| Inalime | 150 mm |
| Adâncime | 120 mm |
| Formă: | Oval |
| Preaplin: | Nu |
| Orificiu pentru preaplin: | Nu |
| Producator: | Rea |
Descoperă combinația extraordinară dintre estetica naturală și forma modernă pe care lavoarul pe blat Oktawia cu model unic ce imită piatra o aduce în interiorul tău. Acest model impresionează nu doar prin linia sa ovală, ci mai ales prin contrastul fascinant dintre interiorul neted și structura exterioară bogată. Realizat din ceramică sanitară de cea mai înaltă calitate, reprezintă un simbol al durabilității și al stilului rafinat, capabil să transforme orice zonă de spălare.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)