Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Metodă de montaj: | De blat |
|---|---|
| Material: | Ceramică sanitară |
| Culoare: | Gri |
| Finisaj: | Mat |
| Lungime | 420 mm |
| Latime | 420 mm |
| Inalime | 130 mm |
| Adâncime | 105 mm |
| Formă: | Rotund |
| Preaplin: | Nu |
| Orificiu pentru preaplin: | Nu |
| Producator: | Rea |
Introduceți o eleganță brută în baia dumneavoastră cu lavoarul pe blat rotund Rea Babilon Silver. Acest model ceramic unic impresionează prin designul său irepetabil, combinând o formă artizanală cu o nuanță profundă de gri-oțel.
Lavoarul ceramic Babilon Silver este alegerea perfectă pentru interioare amenajate în stil industrial, wabi-sabi sau modern. Combinația dintre estetica brută și finisajul mat elegant îl transformă într-un element de echipament extrem de expresiv pentru orice baie.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)