Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Metodă de montaj: | De blat |
|---|---|
| Material: | Ceramică sanitară |
| Culoare: | Imitație piatră |
| Finisaj: | Mat |
| Lungime | 480 mm |
| Latime | 345 mm |
| Inalime | 135 mm |
| Adâncime | 105 mm |
| Formă: | Oval |
| Preaplin: | Nu |
| Orificiu pentru preaplin: | Nu |
| Producator: | Rea |
Descoperiți o combinație unică de eleganță brută a naturii și formă modernă cu lavoarul pe blat Rea Amelia Travertine Classic. Modelul său unic, care reproduce fidel travertinul clasic, introduce în baie o atmosferă caldă, organică, transformând zona lavoarului într-o adevărată capodoperă de design. Fabricat din ceramică sanitară de cea mai înaltă calitate, lavoarul îmbină aspectul luxos al pietrei cu durabilitatea și ușurința de îngrijire a materialelor moderne.
Lavoarul pe blat Rea Amelia Travertine Classic este propunerea ideală pentru persoanele care caută soluții durabile și spectaculoase vizual. Alegând acest model, investiți într-un stil atemporal și o funcționalitate care va aduce în interiorul dumneavoastră liniștea și climatul armonios al naturii.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)