Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Inalime | 450 mm |
|---|---|
| Latime | 400 mm |
| Adâncime | 30 mm |
| Iluminare LED: | Da |
| Ramă: | Da |
| Culoarea ramei: | De aur |
| Materialul ramei: | Metal |
| Anti-aburire: | Nu |
| Model: | Glam |
| Putere | 12 W |
| Garantie: | 24 luni |
| Producator: | Rea |
Oglinda LED pentru măsuță de toaletă cu dimensiunea de 45×40 cm este un plus elegant și extrem de practic pentru zona ta de machiaj din dormitor, dressing sau baie. Datorită structurii metalice albe, stabile, și iluminării integrate, acest model oferă condiții profesionale pentru îngrijirea zilnică și aplicarea machiajului.
Alegând oglinda LED de sine stătătoare 45×40 cm, optezi pentru confort maxim și design modern. Este un element fiabil, care, datorită reglării culorii și intensității luminii, îți va ușura realizarea unui machiaj perfect în orice condiții.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)