Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Inalime | 475 mm |
|---|---|
| Latime | 365 mm |
| Adâncime | 85 mm |
| Iluminare LED: | Da |
| Ramă: | Da |
| Culoarea ramei: | Negru |
| Materialul ramei: | Metal |
| Formă: | Dreptunghiular |
| Anti-aburire: | Nu |
| Model: | Lumi |
| Putere | 12 W |
| Garantie: | 24 luni |
| Producator: | Rea |
Descoperiți o nouă dimensiune a îngrijirii zilnice și simțiți-vă ca într-un studio profesional de machiaj datorită Oglindă LED stativă Lumi Black 30×40 cm. Această soluție elegantă și extrem de funcțională combină designul modern cu iluminarea precisă care subliniază fiecare detaliu al machiajului dumneavoastră, oferind condiții de lucru ideale în orice moment al zilei.
Alegând Oglindă LED stativă Lumi Black 30×40 cm de la REA, investiți în cea mai înaltă calitate a execuției și durabilitate care va rezista ani de utilizare intensivă. Baza solidă, comenzile tactile intuitive și finisajul negru elegant o transformă într-un accesoriu de lux pentru orice dormitor sau garderobă.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)