Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Culoare: | Cupru periat |
|---|---|
| Material: | Inox, Alamă, ABS |
| Tip baterie: | Monocomandă |
| Metodă de montaj: | Suprafaţă |
| Reglare înălțime: | Da |
| Înălțime min. | 945 mm |
| Înălțime max. | 1340 mm |
| Pipa cadă: | Da, pivotantă |
| Reglare a presiunii: | Da |
| Sistem Anti-Calc: | Da |
| Tehnologia de acoperire: | PVD |
| Distanța dintre racorduri | 150 mm |
| Garantie: | 24 luni |
| Producator: | Rea |
Sprchová sada Rea Arcos v provedení kartáčovaná měď (Brushed Copper) je nabídkou pro milovníky teplých, metalických barev a neotřelého designu. Tento unikátní odstín vnáší do koupelny útulnou atmosféru v luxusním vydání a dokonale ladí s betonem, kamenem či přírodním dřevem. Sada Arcos spojuje robustní kovovou základnu s lehkými sprchovými prvky v dokonale vyvážený systém.
Rea Arcos kartáčovaná měď PVD dokazuje, že pokročilá technologie může jít ruku v ruce s luxusním stylem. Ideální řešení pro moderní sprchové kouty i vany se zástěnou.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)