Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Culoare: | Auriu periat |
|---|---|
| Material: | Inox, Alamă, ABS |
| Tip baterie: | Monocomandă |
| Metodă de montaj: | Suprafaţă |
| Reglare înălțime: | Da |
| Înălțime min. | 945 mm |
| Înălțime max. | 1340 mm |
| Pipa cadă: | Da, pivotantă |
| Reglare a presiunii: | Da |
| Sistem Anti-Calc: | Da |
| Tehnologia de acoperire: | PVD |
| Distanța dintre racorduri | 150 mm |
| Garantie: | 24 luni |
| Producator: | Rea |
Setul de duș Rea Arcos în finisaj Aur Periat (Brushed Gold) este un sistem de baie luxos care aduce în baie o strălucire de bijuterie și cel mai înalt standard de funcționalitate. Combinarea nuanței calde de aur cu forma cilindrică minimalistă creează un design care va deveni punctul central decorativ al sălilor de baie moderne și al interioarelor în stil glamour sau modern classic.
Rea Arcos Aur Periat PVD este un set care redefinește standardele luxului. Prin combinarea bazei metalice rezistente cu elemente ușoare din ABS și învelișul de lux PVD, obțineți un produs complet – durabil, sigur și cu un design uluitor.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)