Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Culoare: | Auriu periat |
|---|---|
| Material: | Alamă, ABS |
| Tip baterie: | Termostatată |
| Metodă de montaj: | Suprafaţă |
| Reglare înălțime: | Da |
| Înălțime min. | 800 mm |
| Înălțime max. | 1400 mm |
| Pipa cadă: | Nu |
| Reglare a presiunii: | Da |
| Sistem Anti-Calc: | Da |
| Tehnologia de acoperire: | PVD |
| Distanța dintre racorduri | 150 mm |
| Garantie: | 5 ani |
| Producator: | Rea |
Introduceți în zona dumneavoastră de baie o notă de lux și geometrie modernă datorită setului de duș Rea Atrium în finisaj auriu periat. Este combinația ideală între stil rafinat și funcționalitate fără compromisuri, care va transforma interiorul oricărei băi. Setul se remarcă prin designul expresiv, pătrat al capului de duș tip ploaie, al parei de duș și al bateriei, ceea ce îl face o alegere excelentă pentru amenajări în stil glamour, modern și loft, unde auriul constituie un accent elegant și cald.
Setul Rea Atrium nu este doar un echipament sanitar, ci mai presus de toate o bijuterie pentru baia dumneavoastră. Datorită utilizării stratului PVD, structura satinată, periată a aurului se prezintă extrem de nobil și este ușor de întreținut, fără a lăsa urme vizibile după picăturile de apă. Alegând acest model, optați pentru lux și funcționalitate care încântă zilnic privirea membrilor gospodăriei.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)