Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Culoare: | Auriu periat |
|---|---|
| Material: | Alamă, ABS |
| Tip baterie: | Termostatată |
| Metodă de montaj: | Suprafaţă |
| Reglare înălțime: | Da |
| Înălțime min. | 890 mm |
| Înălțime max. | 1240 mm |
| Pipa cadă: | Nu |
| Reglare a presiunii: | Da |
| Sistem Anti-Calc: | Da |
| Tehnologia de acoperire: | PVD |
| Distanța dintre racorduri | 150 mm |
| Garantie: | 5 ani |
| Producator: | Rea |
Apreciați eleganța și modernitatea în baia dumneavoastră datorită setului de duș expus cu termostat Avanti în finisaj Brushed Gold. Este o combinație perfectă de stil și funcționalitate care va încânta orice utilizator. Fabricat din cele mai bune materiale, setul de duș REA nu doar va sublinia designul băii dumneavoastră, ci va asigura și fiabilitate și durabilitate pentru ani de zile.
Setul de duș expus cu termostat Avanti Brushed Gold este alegerea persoanelor care apreciază confortul și designul modern. Soluțiile perfecte în fiecare detaliu de la REA vor fi un decor de lux pentru interiorul dumneavoastră. Datorită construcției solide și a componentelor de înaltă calitate, puteți fi sigur că va servi mulți ani.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)