Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Culoare: | Crom |
|---|---|
| Material: | Alamă, ABS |
| Tip baterie: | Monocomandă |
| Metodă de montaj: | Suprafaţă |
| Reglare înălțime: | Da |
| Înălțime min. | 805 mm |
| Înălțime max. | 1145 mm |
| Pipa cadă: | Da, pivotantă |
| Reglare a presiunii: | Da |
| Sistem Anti-Calc: | Da |
| Tehnologia de acoperire: | Electroplating |
| Distanța dintre racorduri | 150 mm |
| Garantie: | 5 ani |
| Producator: | Rea |

Apreciază eleganța și modernitatea în baia ta datorită setului de duș Rea Vision în finisajul Crom. Este o combinație perfectă de stil luxos și funcționalitate, creată pentru utilizatorii care caută soluții premium pentru zona de duș. Realizat din materiale de cea mai înaltă calitate, setul nu doar va sublinia caracterul unic al interiorului tău, ci va asigura și fiabilitate și confort maxim la băile zilnice pentru mulți ani.
Setul de duș Rea Vision Crom este o alegere pentru persoanele care apreciază confortul luxos și estetica fără compromisuri la duș. Perfect în fiecare detaliu, este o completare ideală a decorului unei băi moderne. Datorită construcției solide și ergonomiei bine gândite, poți fi sigur că acest set îți va oferi confort și fiabilitate în fiecare zi, fiind o investiție în frumusețea și funcționalitatea casei tale.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)