Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Metodă de montaj: | Suspendată |
|---|---|
| Sistem de spălare: | Rimless (fără guler) |
| Culoare: | Bej, Imitație piatră |
| Finisaj: | Mat |
| Material: | Ceramică sanitară |
| Lungime | 490 mm |
| Latime | 365 mm |
| Inalime | 370 mm |
| Distanta intre suruburi pentru montaj | 180 mm |
| Capac inclus: | Da, în culoarea vasului WC |
| Producator: | Rea |
Descoperiți modernitatea și igiena fără compromisuri cu vasul WC suspendat Carlo Mini Greige. Acest model compact, cu o structură subtilă, punctată, de piatră și finisaj mat, este alegerea ideală pentru interioarele în care detaliile creează un întreg armonios. Fabricat din ceramică sanitară de înaltă calitate, vasul îmbină aspectul de design cu durabilitatea pentru ani de zile.
Vasul WC suspendat Carlo Mini Greige este o combinație excelentă de inovație și estetică. Textura sa unică, punctată, și sistemul eficient Tornado îl fac un produs pentru persoanele care caută soluții cu standarde ridicate de igienă și un aspect original. Alegând marca REA, obțineți certitudinea unei construcții solide și a eleganței care va sublinia caracterul băii dumneavoastră.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)