Prin utilizarea site-ului web fără a modifica setările browserului dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteți modifica oricând setările browserului care determină salvarea acestora.
Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Politica privind cookie-urile .
| Model: | LHJ124-T |
|---|---|
| Tip lampa: | Suspendabila |
| Lungime (mm) | 240 mm |
| Latime (mm) | 80 mm |
| Inaltime (mm) | 310 mm |
| Lungimea cablului | 1620 mm |
| Alimentare: | Alimentare ~220V - ~240V |
| Material: | metal, plastic |
| Flux lumina: | 501 - 1000 lm |
| Culoare lampa: | negru |
| Numarul punctelor de lumina: | Sursa LED incorporata |
| Soclu: | Sursa LED incorporata |
| Culoare lumina: | calda |
| Temperatura de culoare: | 3000K |
| Sursa de iluminare in set: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa etanseitate: | IP20 |
| Cameră: | birou, sufragerie, hol/scări, bucatarie, living, dormitor, universal |
| Puterea maximă a becului: | - |
| Putere: | 10W |
| caracteristici suplimentare: | comutator pe cablu |
| Producator: | Toolight |
Hledáte moderní lampičku, která vytvoří útulnou atmosféru a zároveň se stane stylovým doplňkem interiéru? Stojací LED lampa LHJ124-T černá je minimalistický návrh s geometrickým tvarem, který se skvěle hodí do ložnice, obývacího pokoje, domácí pracovny nebo moderní předsíně. Štíhlý světelný tvar na stabilní základně dodává lampě lehkost a zajišťuje, že vypadá elegantně jak ve dne, tak i po setmění.
LHJ124-T se skvěle hodí jako noční lampička, dekorativní osvětlení obývacího pokoje nebo jemný zdroj světla v relaxační zóně. Je to vynikající volba pro lidi, kteří oceňują moderní design, minimalistickou formu a příjemné teplé světlo pro každodenní použití.
Fiți la curent cu oferta, promoțiile și ofertele noastre speciale!
Înscrieți-vă astăzi la newsletter!
Expediem comenzi nu mai târziu de următoarea zi lucrătoare după plata acestora (sau selectând opțiunea de plată ramburs). Toate livrările sunt asigurate și ambalate cu grijă și siguranță.
Expedierile de până la 30 kg sunt trimise prin curierat DPD, în timp ce expedierile de peste 30 kg sunt trimise de compania de expediere Rohlig-Suus. Cabinele de duș, ușile și alte produse care necesită îngrijire specială sunt expediate pe paleți, în poziție verticală, pe un raft special construit.
Oferim posibilitatea utilizării plăților online rapide efectuate de platformele evaluate și complet sigure Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) și Paypal. În plus față de aceste formulare, puteți plăti mărfurile prin transfer bancar tradițional în contul nostru sau în numerar către curier la primirea mărfii.
Numărul contului pentru plăți:
RO67RNCB0093175780710001
Mail: tutumi@tutumi.pl
Infolinie: +40312294640
(de luni pana vineri intre orele: 7:00 – 20:00)